Kā tas darbojas


 

Fitesten iedarbība

  Fitesten lietosanaKuņģa-zarnu trakts visā tā garumā ir izklāts ar gļotādu. Kuņģa gļotāda veic aizsargfunkciju un veido aizsargbarjeru pret sālskābi, kas ietilpst kuņģa sulas sastāvā, un to agresīvo iedarbību uz kuņģa sieniņām. Ja kuņģī slikti izdalās gļotvielas, tad kuņģa gļotāda grūti reģenerējas (atjaunojas) un sālskābe sāk iedarboties uz kuņģa sieniņām, kas ar laiku izraisa bojājumu, veidojot čūlu. Kā rezultāts cilvēkam rodas dedzinošā sajūta kuņģa apvidū. Fitesten veicina gļotādas aizsargfaktoru darbības stimulāciju kuņģī un divpadsmitpirkstu zarnā. Fitesten veicina gļotvielu izdalīšanos kuņģī, palīdz veidot aizsargslāni un pasargāt kuņģa sieniņas no sālskābes agresīvas iedarbības. Fitesten stimulē mikrocirkulācijas palielināšanu kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas gļotādā. Uzlabojot apasiņošanu bojātas kuņģa sieniņas rajonā, tiek veicināta bojātas kuņģa sieniņas labāka atjaunošanās. Fitesten veicina dzīšanas procesus un palīdz atjaunot bojāto kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas gļotādu. Lietojot Fitesten regulāri, kuņģa gļotādas sadziedēšana notiek ātrāk. Uzlabojot dzīšanas procesus kuņģa gļotādā, Fitesten palīdz uzturēt kuņģa veselību.

 

 

Kādos gadījumos lietot Fitesten

  joz Ja ir nepatīkama sajūta kuņģa apvidū;

Ja ir diskomforts kuņģa-zarnu traktā (KZT);

KZT darbības uzlabošanai un normalizēšanai;

Ja ir nepatīkama smaka no mutes (Foetor ex ore);

Imunitātes uzlabošanai un stiprināšanai;

Ja ir neregulāra ēšana, kuru pavada diskomforts un smaguma sajūta kuņģī;

Ja bieži lieto kafiju, alkoholu un smēķē; Ja bieži lieto marinētus un asus produktus.

 

 

 

 

Problemātika

  stomach-on-fire   Kuņģa dedzināšana un smaguma sajūta kuņģa apvidū – daudziem cilvēkiem ir pazīstamas šīs izjūtas un daudzi vēl joprojam cieš no šiem nepatīkamiem simptomiem. Dzīvesveids un ēšanas kultūra daudzus cilvēkus reizēm noved pie nepatīkamām sajūtām kuņģa un zarnu traktā. Pastāvīgs stress, neregulāra un nepareiza ēšana, pārmērīga alkohola lietošana, smēķēšana, izdzerta kafijas tasīte tukšā dūšā cilvēkam var veicināt dažu kuņģa slimību attīstību – gastrīts un čūla, kas izraisa nepatīkamu dedzinošu sajūtu kuņģa apvidū. Alkohols, kafija, pikantie un marinētie produkti paaugstina kuņģa skābumu; neregulāras un nepareizas ēšanas rezultātā tiek apgrūtināta gļotādas veidošanās, rezultātā kuņģa sieniņām trūkst saudzējošās pārklājošās kārtas, un tā tiek pakļauta agresīvai kuņģa sulas, sālsskābes un dažu baktēriju iedarbībai, kas kuņģa sieniņas ievaino un izraisa dedzinošu sajūtu. Sālsskābe, kuru satur kuņģa sula, vēl vairāk ievaino kuņģa sieniņu un veicina kuņģa saslimšanu. Pie aizsargfaktoru deficīta (gļotādas veidošanās, vietējā imunitāte, aktīvie dzīšanas procesi u.c.) nenotiek kuņģa sieniņas pilnīga sadzīšana, kas noved pie kuņģa saslimšanas hronizācijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Хостинг для Wordpress сайтов